O nás

Chalet Jasná
Apartmány Bor

Luxusný Chalet Jasná Apartmány Bor sa nachádza v komplexe Chalets Jasná DeLuxe II. v stredisku Otupné. Apartmány ponúkajú celoročné vyžitie, ktoré predurčuje ich vynikajúca poloha priamo pod hrebeňom Nízkych Tatier. Svojim dizajnom a vysokým štandardom uspokoja aj tých najnáročnejších klientov.

V okolí sú situované známe a obľúbené letné turistické chodníky, ktoré ponúkajú širokú škálu výletov a výstupov ako napríklad: Vrbické pleso, vrch Siná, náučný chodník Demänovská dolina, symbolický cintorín, výstup do sedla Poľany na hlavný hrebeň Nízkych Tatier. Len niekoľko krokov od apartmánov sa nachádza lanovka Biela Púť, čo je nástupná stanica pre výlet lanovkou na Chopok (2024 m n.m.). Toto miesto ponúka veľké možnosti pre nenáročnú ale aj náročnejšiu vysokohorskú turistiku.

V zime je našou prednosťou poloha ski-in ski-out . Apartmány Bor sa nachádzajú priamo pri lanovke Jasná Grand - Brhliská. Stredisko Jasná ponúka 48 km zjazdoviek, ktoré sú z veľkej časti vybavené umelým zasnežovaním.

Súčasťou chaletu je lyžiareň s uzamykateľnými, vyhrievanými a klimatizovanými lyžiarskymi boxmi.

 
 

Príďte si užiť krásny výhľad na hrebene Nízkych Tatier a spolu so svojou rodinou a priateľmi vychutnať chvíle pohody a oddychu. Tešíme sa na Vašu návštevu.